top of page
Super Health Food

Subalansuota mityba lieknėjimui 

Ši mitybos programą sudaryta vadovaujantis klasikiniais subalansuotos mitybos principais: taisyklingas dienos kalorijų paskirstymas, subalansuotas angliavandenių, baltymų ir riebalų santykis, produktų derinimas, jokio pridėtinio cukraus ir t.t.  Užsisakius programą, kiekvieną darbo dieną rytais arba iš vakaro Jus pasieks „21 dienos“ maisto paketas: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du užkandžiai. Pietūs ir vakarienė – iš dviejų dalių: salotos bei sotus patiekalas. Daug sveiko, skanaus ir subalansuoto maisto, kupino vertingų jūsų organizmui medžiagų ir jokio nuobodulio, nes kiekvienos dienos meniu kitoks.

APIE PROGRAMĄ

Programa sudaryta pagal maisto derinimo principus, tad ryto pakete rasite daugiau angliavandeniais praturtinto maisto, o vakare mėgausitės baltymų turinčiais patiekalais. Suderintas maistas greičiau virškinamas, todėl Jūsų organizmas nekaups riebalų.

Mitybos programoje vengiama kraštutinumų, tad valgysite ir mėsos, ir žuvies patiekalų, o ypač nustebins daržovių gausa. Patiekaluose nėra pridėtinio cukraus, kenksmingų maisto priedų, miltiniai patiekalai gaminami tik iš pilno grūdo produktų. Jus nustebins ir maisto kiekis, garantuojame, kad valgydami pagal šią programą, niekada nejausite alkio.

JUMS VERTA RINKTIS ŠIĄ PROGRAMĄ JEIGU:

  • Norite sveikai maitintis, bet nemėgstate gaminti;

  • Norite sveikai maitintis, bet neturi laiko maisto gaminimui;

  • Šalia darbo nėra tinkamų kavinių, tiekiančių sveiką maistą;

  • Norite gauti subalansuotą, sveiką maistą, kupiną vertingų medžiagų;

  • Norite sumažinti cholesterolio kiekį kraujyje;

  • Skundžiatės per aukštu kraujo spaudimu ir siekiate jį sumažinti;

  • Norite sureguliuoti gliukozės kiekį kraujyje;

  • Norite pagerinti odos būklę, jus kankina spuogai;

  • Siekiate atsikratyti potraukio saldumynams, be abstinencijos sindromo;

  • Norite numesti svorio.

REKOMENDACIJOS KCAL PASIRINKIMUI

 

Jeigu ši programa Jums, galėsite pasirinkti ir Jums vieną iš 3 tinkamiausių kalorijų kiekių:

1200kcal - tai minimalus rekomenduojamas kalorijų kiekis norint saugiai ir sveikai sulieknėti. Šis kaloringumas puikiai tinka mažai sportuojančioms ar visai nesportuojančioms moterims, taip pat moterims kurios nori palaikyti jau esamą svorį bei išlaikyti sveikos mitybos įpročius.

1600kcal - ši programa rekomenduojama lieknėjantiems, nesportuojantiems vyrams bei lieknėjančioms, bet sportuojančioms moterims.  

2000kcal - ši programa rekomenduojama lieknėjantiems, sportuojantiems vyrams. 

 kaina nuo 17.20 eur

Thanksgiving Dinner
Norite pasitarti? Parašykite mums!

Ačiū, netrukus su Jumis susisieksime!

bottom of page