top of page

Jau 9 metai didžiuojamės pirmieji Lietuvoje pristatę subalansuoto, jau pagaminto maisto, programas lieknėjimui ir naujų mitybos įpročių lavinimui. Savo klientams dovanojame laisvę nuo virtuvės ir parduotuvės.

21 diena idėja

 

 

          Visada stengiausi maitintis sveikai, tačiau pastebėjau, kad greitas gyvenimo tempas neretai pakiša koją šiam siekiui. Sveiko maisto paieškos ir gamyba užima daug laiko, o užsukus į kavinę ar restoraną taip pat ne visada lengva pasirinkti sveikatai naudingų patiekalų. Kartą pasvajojau, „kaip būtų gerai, kad kas nors kas rytą ar vakarą  į namus atvežtų šviežiai pagamintų, sveikų patiekalų visai dienai“. Taip gimė sveikos mitybos sistemos „21 diena” idėja. Ši sistema jau 9 metus padeda žmonėms maitintis sveikai pamiršus virtuvę ir parduotuvę.

           Dirbdami su klientais, ypatingą dėmesį skiriame maisto kokybei, todėl kuriame maisto programas, kurių naudingumas sveikatai pagrįstas moksliniais tyrimais.

        21 diena – per tiek laiko darydamas ką nors kiekvieną dieną žmogus gali suformuoti naują įprotį. Jei norite suformuoti sveikus valgymo įpročius, kviečiu tai daryti kartu.

 „21 diena“ kūrėja Živilė Jokimčiūtė

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
cinema3.jpg
bottom of page